1402/12/15 23:49:19
آیین کاشت درخت یا آغازی بر کاشت بذر عشق و برکت در خانواده


آیین کاشت درخت یا آغازی بر کاشت بذر عشق و برکت در خانواده، عنوانی است که "دکتر فیروزی" مدیرکل بهزیستی استان خراسان رضوی برای تشبیه این آیین به کار می برد و عنوان می کند این کار به صورت نمادین به نیت برکت و زایش و رویش انجام شده است. وی اظهار امیدواری نمود که خداوند برکات آن را در زندگی تک تک خانواده های فرزندپذیر جاری و ساری نماید.

خوشحالم از خوشحالی خدا، خوشحالم از خوشحالی آسمان، خوشحالم از خوشحالی زمین، زمزمه شاعرانه ایست که "حمیده محدث" کلام خود را با آن آغاز و بحث فرزندپذیری را به داستان ایجاد یک زندگی نو پر از شادی و نشاط تشبیه می کند. معاون سلامت اجتماعی استان نهایت آرزوی خود را دیدن رشد و شکوفایی این کودکان در آغوش خانواده های فرزندپذیر می داند.

در این آیین که "جواد بهنام" مدیر بهزیستی شهرستان مشهد و "صباحی" کارشناس فرزندخواندگی استان و جمعی از خانواده های فرزندپذیر نیز حضور داشتند "معصومه بختیاری" رئیس شیرخوارگاه حضرت علی اصغر(ع) ضمن ابراز خرسندی از دیدن کودکان در کنار خانواده عنوان نمود : اینجا مکانی است که بذر محبت کاشته می شود و نهال اعتماد و نوع دوستی بارور می گردد که ثمره و میوه آن فرزندانی صالح در جامعه ای سالم می باشد.

در این مراسم تعداد 20 اصله درخت توسط مسئولین و خانواده های فرزندپذیر در شیرخوارگاه حضرت علی اصغر (ع) کاشته شد.

 

کد خبر 84
لینک کوتاه

برچسب هااخبار مرتبط

نظر شما

 
 
 
تعداد بازدید 360